top of page

Global Logistics став партнером конференції Food & NonFoodMaster-2021

 

Логістичний оператор Global Logistics став партнером XII Міжнародної практичної конференції Food & NonFoodMaster-2021: «Restart в партнерстві рітейлерів і постачальників», і CatManMaster-2021, яка відбулася 14 травня 2021 г. Киев, і зібрала більше 400 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників.

 

Серед учасників конференції були представники провідних виробників і дистриб'юторів, найбільших роздрібних мереж України і ближнього зарубіжжя, а також провідні провайдери рішень B2B.

 

На конференції, яка (особливо після тривалих карантинних обмежень) стала відмінним майданчиком для обміну досвідом і networking'а, обговорювалися, зокрема, актуальні тренди FMCG- галузі в 2021 році, то, як змінилася споживча поведінка в зв'язку в пандемією, як адаптувати бізнес до нової реальності; моделі категорійного менеджменту для мультиканального рітейлу; успішні кейси лідируючих компаній і багато інших тем.

 

Якісна логістика завжди була найважливішим елементом, сполучною ланкою практично в будь-якому успішному бізнесі.

 

Надійний логістичний партнер зможе взяти на себе весь функціонал по створенню ефективної логістичної системи поставок, дозволивши своїм бізнес-партнерам повністю зосередиться на продукті, маркетингу та інших важливих елементах для отримання переваги в конкурентній боротьбі.

 

Міжнародний логістичний оператор Global Logistics завжди фокусується в своїй роботі на якості сервісу, надаючи максимально клієнтоорієнтовані рішення і реалізуючи індивідуальний підхід до всіх своїх клієнтів, як з сегмента Food, так і Nonfood, а також для всіх інших галузей.

Будемо раді запропонувати оптимізуючі рішення для Вашого бізнесу вже прямо зараз!

Завжди на зв'язку)

bottom of page